Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
Ανιχνευτής διαρροής SMART-01B SF6 με τεχνολογία ανίχνευσης κορωνοϊού και ευαισθησία 3 g/έτος για φορητό φορητό έλεγχο διαρροής ψυκτικού μέσου
| Αρχή ανίχνευσης: | ΚΟΡΩΝΑ |
|---|---|
| Τύπος αισθητήρα: | Αρνητικός αισθητήρας κορώνας |
| Τελευταία ευαισθησία: | 3 g/έτος |
Φορητός ανιχνευτής διαρροών SF6 τύπου τροχόσπιτου με ευαισθησία 0,01 ppm και αντλία κενού δύο σταδίων για επιθεώρηση GIS
| Αρχή ανίχνευσης: | Μαγνητικό πεδίο υψηλής συχνότητας & Ιονισμός χαμηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αντλίας κενού: | Αντλία κενού λαδιού δύο σταδίων |
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 – 10000 ppm |
Ποσοτικός ανιχνευτής διαρροής SF6 με ευαισθησία 0,01 ppm και γρήγορο χρόνο απόκρισης για δοκιμές διαρροής φορητών GIS
| Αρχή ανίχνευσης: | Μαγνητικό πεδίο υψηλής συχνότητας & Ιονισμός χαμηλής τάσης |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 ppm – 10000 ppm, Προτεινόμενο εύρος: 0,01 ppm – 100 ppm |
| Ακρίβεια ανίχνευσης: | 0,01 ppm |
Φορητός ανιχνευτής διαρροών SF6 με υψηλή ευαισθησία 0,01 ppm για επιθεώρηση πεδίου GIS και συντήρηση συσκευών διανομής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ανιχνευτής διαρροών SF6 φορητού υψηλής ευαισθησίας με ευαισθησία 0,01 ppm, μη ραδιενεργή τεχνολογία και οθόνη αφής για επιθεώρηση GIS
| Εύρος μέτρησης: | 0,01–10000 ppm |
|---|---|
| Συνιστώμενο εύρος ανίχνευσης: | 0,01–100 ppm |
| Μέγιστη ευαισθησία: | 0,01 ppm |
Φορητός ανιχνευτής διαρροής ψυκτικού XP-1A υψηλής ευαισθησίας με γρήγορη απόκριση για συστήματα AC & HVAC αυτοκινήτου
| Τύπος ανιχνευτή: | Ανιχνευτής διαρροής ψυκτικού αλογόνου |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 3V DC, 2 αλκαλικές μπαταρίες AA |
| Μέγιστη ευαισθησία: | Εγκεκριμένα R12, R22, R134a (14 g/έτος) |
Φορητός ανιχνευτής διαρροής SF6 με ευαισθησία 0,1 ppm και τεχνολογία υπερύθρων NDIR για επιθεώρηση GIS
| Αρχή ανίχνευσης: | NDIR μη διασποράς υπέρυθρων |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0–1000 PPM |
| Ελάχιστο όριο ανίχνευσης: | 0,1 ppm |
Φορητός ανιχνευτής υπερύθρων πολλαπλών αερίων με ταυτόχρονη ανίχνευση 4 αερίων, οθόνη καμπύλης σε πραγματικό χρόνο και πιστοποίηση IP65
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Ανιχνευτής διαρροών SF6 υψηλής ευαισθησίας 0,01 ppm για δοκιμές βιομηχανικών διακόπτες GIS με αρθρωτή δομή
| Ευαισθησία ανίχνευσης: | 0,01 ppm |
|---|---|
| Τύπος αερίου: | Sf6 |
| Εφαρμογή: | Δοκιμή διαρροής GIS & Διακοπτών |
Φορητός αναλυτής καθαρότητας αερίων SF6 και σημείου δροσιάς
| Όροι πληρωμής: | T/T |
|---|---|
| : | |
| Τόπος καταγωγής | Σαγκάη |

