Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable gas leak detector ] αγώνας 74 προϊόντα.
Προστασία ζύγισης & υπερπίεσης βοηθητικού θερμαινόμενου καροτσιού SF₆
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Εγχειριτική λειτουργία Βασική συσκευή ανάκτησης SF6 Εργασιακή τάση Τρι φάση 230V 60Hz
| Τύπος: | Καταψύψτε υγροποιημένο, αέρας, κινητό με το χέρι |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -10 °C~40 °C |
| Αρχική πίεση: | 0,8 MPa |
Προσαρμοσμένο χειροκίνητο μέτρο σημείου δροσιάς υγρασίας για Ppmv, PP20, SF6, N2 και H2 KST-VII
| Διαστάσεις: | 414*333*177mm |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας: | > 8 ώρες |
| Λειτουργία τροφοδοσίας: | Μπαταρία AC220V / λιθίου |
Vaisala 143 Αναλυτής σημείου δροσιάς Μικρομετρητής υγρασίας Μέτρο PP20 Μετατροπή KST-VII
| Μέθοδος μέτρησης: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Μετρημένο αέριο: | SF6, N2, H2, κλπ. |
| Ρυθμός ροής αερίου: | 400 ~ 800 ± 50ml/λεπτό |

