Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable gas leak detector ] αγώνας 78 προϊόντα.
KS30+ Custom SF6 Mixed Gas Analyzer | Δοκιμαστής καθαρότητας σημείου δρόσου & προϊόντων αποσύνθεσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί / ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Εργάσιμες Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
KS30-H SF6 Trace Gas Analyzer | O2 N2 Dew Point Tester για ντουλάπια ξηρού αέρα & αζώτου για το περιβάλλον
| Αέριο δοκιμής: | SF6, N2, O2, DOW POINT (προσαρμοσμένο) |
|---|---|
| Δείγμα ροής αερίου: | 0,2 - 0,5 λίτρα/λεπτό |
| Πίεση αερίου δείγματος: | ≤10bar |
Μονάδα ανάκτησης SF6 υψηλής χωρητικότητας 110 m³/h Συμπιεστής χωρίς λάδι με αποθηκευτικό χώρο 1200 λίτρων για συντήρηση GIS/GIL
| Συμπιεστής αρνητικής πίεσης: | 160 m³/h, πίεση αναρρόφησης 0,1 MPa |
|---|---|
| Αντλία κενού αγωγού: | 63m³/h, ≤5Pa απόλυτο κενό |
| εφαρμογή: | Ανακύκλωση αερίου |
Αυτόματο σύστημα ανακύκλωσης SF6 για GIS/GIL
| εφαρμογή: | Ανακύκλωση αερίου |
|---|---|
| Βαθμός κενού: | ≤ 5Pa |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή απόδοση, χαμηλός θόρυβος, εύκολη λειτουργία |
Αυτόματο σύστημα ανακύκλωσης SF6 για GIS GIL Εφαρμογές υψηλής τάσης PLC πλήρης αυτοματοποίηση Βιομηχανικό πρότυπο συμβατό προσαρμόσιμη διαμόρφωση
| Κύριος συμπιεστής: | 110m³/h |
|---|---|
| Συμπιεστής αρνητικής πίεσης: | 160m³/h, 0.5mpa |
| Αντλία κενού αγωγού: | 63m3/h |
Διακριβωτής Ρελέ Πυκνότητας SF6 Πλήρως Αυτόματος, Μέτρηση Πυκνότητας, Έλεγχος Μέτρησης Πυκνότητας [KS2001]
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία λιθίου ή AC220V/50Hz |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 4W |
| Επίπεδο ακρίβειας: | Επίπεδο 0,2 |
Kstone KS30-3 SF6 Tester: Precision Humidity, Purity & SO₂ Detection for Power Equipment Maintenance
| Χρόνος απόκρισης: | +20 → -20 ℃ TD: 5S [45S], -20 → -60 ℃ TD: 10S [240S] |
|---|---|
| Ψήφισμα: | Σημείο δροσιάς: 0,1 ℃ ή 0,1ppm |
| Ρυθμός ροής αερίου: | 0,25 ~ 0,35L/λεπτό |
Προσαρμοσμένος ελεγκτής KS30-6 SF6 | Αναλυτής σημείου δρόσου, καθαρότητας και αποσύνθεσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί / ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Εργάσιμες Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Έξυπνος ολοκληρωμένος ελεγκτής SF6 με ανακύκλωση, καθαρότητα, μικρο-νερό, προϊόντα αποσύνθεσης [KS30-R-6]
| Εύρος μέτρησης ανίχνευσης SF6: | [SO₂] 0 ~ 100 μΙ/L, [H₂S] 0 ~ 100 μΐ/L, [CO] 0 ~ 500 μΙ/L, [HF] 0 ~ 10 μL/L |
|---|---|
| Ακρίβεια: | ≤±0,5% |
| Ψήφισμα: | 0,01% |
Προσαρμόσιμη συσκευή φουσκώματος μεγάλης ανάκτησης 500L-2000L SF6 Μηχάνημα ανάκτησης
| Κύριος συμπιεστής: | 110m³/h, έμβολο χωρίς πετρέλαιο, αέρας |
|---|---|
| Συμπιεστής αρνητικής πίεσης: | 160m³/h, Ultimate Vacuum ≤ 1000pa |
| Αντλία κενού αγωγού: | 63m³/h, Ultimate Vacuum ≤5pa |

