Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable gas leak detector ] αγώνας 78 προϊόντα.
Ανιχνευτής διαρροών TIF B-OSCH.
| Πηγή ενέργειας: | 3V DC, 2 × AA αλκαλικές μπαταρίες |
|---|---|
| Μέγιστη ευαισθησία: | 14G/έτος (πιστοποιημένο για R12, R22, R134A) |
| Τελευταία ευαισθησία: | <3G/έτος (για ψυκτικά αλογόνου) |
Ανιχνευτής διαρροής SF6 υψηλής ευαισθησίας: Ακρίβεια 0,01 ppm με φορητή ποσοτικοποίηση
| Εύρος μέτρησης: | 0,01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Ακρίβεια μέτρησης: | 0,01 σελ./λεπτό |
| Ελάχιστο ψήφισμα: | 0,01 σελ./λεπτό |
Ποιοτικός ανιχνευτής διαρροής SF6, Βασισμένος στην αρχή της κορώνας, Οικονομικότερος, Smart-01b
| Μέγιστη ευαισθησία: | 3G/έτος |
|---|---|
| Χρόνος προθέρμανσης: | 5ος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 0-52 ° C |
Πολυ-αέριο Ηλεκτροχημικός Ανιχνευτής Διαρροής Αερίου Sf6, Αδιάβροχος IP65 [LF-01-FR]
| Αξεσουάρ: | Κουτί, επέκταση του σωλήνα, εφεδρικά φίλτρα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
Εντοπισμός διαρροών SF6 επιτόπου, ικανός να ανιχνεύει μικρές διαρροές και να αντιδρά γρήγορα
| Ευαισθησία: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Αρχή ανίχνευσης: | Μαγνητικό πεδίο υψηλής συχνότητας Ιονισμό χαμηλής τάσης |
| Βάρος: | 6,6 κιλά |
Φορητός Αισθητήρας Αερίου SF6 Ανιχνευτής Διαρροής Dilo, υπέρυθρο NDIR [LF-03-FR]
| Τάση λειτουργίας: | Μπαταρία λιθίου ή AC220V/50Hz |
|---|---|
| Αρχή ανίχνευσης: | NDIR μη διασπασμένη υπέρυθρη ακτινοβολία (διπλής δέσμης) |
| Εύρος μέτρησης: | 0-1000 ppm (διαθέσιμο προσαρμόσιμο εύρος) |
SF6 Ποσοτικός ανιχνευτής διαρροών για συσκευές διακυβέρνησης GIS
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 0.01ppm-1000ppm |
| Απάντηση: | ≤1 δευτερόλεπτα σε 100ppm |
Ακριβότητα 0,01ppm, ψηφιακή απεικόνιση της συγκέντρωσης, υψηλή ευαισθησία, φορητός ανιχνευτής διαρροής
| Εύρος μέτρησης: | 0,01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
| Ελάχιστο ψήφισμα: | 0,01 σελ./λεπτό |
Φορητός Αναλυτής Σημείου Δρόσου RS485, Μικρόμετρο Υγρασίας, Όργανο Μέτρησης, Μέθοδος Αντίστασης-Χωρητικότητας, Vaisala 143 KST-VII
| Φάσμα σημείων δροσιάς: | -8 - +20 ℃ TD |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 0 - 100% |
| 0 - 100%: | -40 - +80 ℃ |
Μέθοδος κρύου καθρέφτη, φορητό μέτρο σημείου βροχής, μέτρο σημείου βροχής υψηλής ακρίβειας KST-V
| Ανάλυση θερμοκρασίας: | 0,1℃ |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 20 ℃ ~ -62 ℃ |
| Σφάλμα μέτρησης: | Καλύτερα από ± 0,3 ℃ |

