Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
λέξεις-κλειδιά [ gas leak monitor ] αγώνας 27 προϊόντα.
Multi-Component Gas Leak Detector [LF-01-FR] (Suitable for SF₆/SO₂/CH₄/CO₂ & More Gases)
| Υγρασία: | 0-95%RH |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~50℃ |
| Εξουσία: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
Προσαρμοσμένος φορητός αισθητήρας ανίχνευσης διαρροής αερίου SF6, ιδανικός για ανίχνευση διαρροής επί τόπου
| Εύρος μέτρησης: | 0,01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 0,01 σελ./λεπτό |
| Χρόνος αποκατάστασης από «δηλητηρίαση»: | 1 δευτερόλεπτο |
0.1ppm SF6 R22 Ανιχνευτής διαρροής ψυκτικού αερίου NDIR αισθητήρας χειρισμός με οθόνη αφής
| Ευαισθησία: | 0,1 ppm |
|---|---|
| Μέγεθος και βάρος: | 280 × 260 × 180mm (L × W × H), ~ 2,5kg |
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
Ποιοτικός ανιχνευτής διαρροής SF6, Βασισμένος στην αρχή της κορώνας, Οικονομικότερος, Smart-01b
| Μέγιστη ευαισθησία: | 3G/έτος |
|---|---|
| Χρόνος προθέρμανσης: | 5ος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 0-52 ° C |
Ανιχνευτής διαρροών TIF B-OSCH.
| Πηγή ενέργειας: | 3V DC, 2 × AA αλκαλικές μπαταρίες |
|---|---|
| Μέγιστη ευαισθησία: | 14G/έτος (πιστοποιημένο για R12, R22, R134A) |
| Τελευταία ευαισθησία: | <3G/έτος (για ψυκτικά αλογόνου) |
10AH SF6 σύστημα ηλεκτρονικής παρακολούθησης φυσικού αερίου, συναγερμός διαρροής PTZ ελέγχου KS200
| Παράμετροι μέτρησης: | υγρασία, πυκνότητα και θερμοκρασία αερίου SF6 |
|---|---|
| Ακρίβεια σημείου δροσιάς: | ± 3 ℃ TD |
| Ακρίβεια πίεσης (πυκνότητα): | ± 0,1% FS |
Πολλαπλής συνιστώσας ανιχνευτής διαρροών υπέρυθρου SF6: γρήγορη και ακριβής ανίχνευση SF6/CH4/CO2/SO2 για το τομέα ΓΙΣ και ενέργειας
| Υγρασία: | 0-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~50℃ |
| Εξουσία: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
Φορητός ανιχνευτής διαρροών SF6 με ευαισθησία 0,01 ppm, ελαφρύ βάρος 6,6 kg Σχεδιασμός και αυτόματη παρακολούθηση κενού για επιθεώρηση GIS
| Ευαισθησία ανίχνευσης: | 0,01 ppm |
|---|---|
| Αρχή ανίχνευσης: | Μαγνητικό πεδίο υψηλής συχνότητας & Ιονισμός χαμηλής τάσης |
| Εφαρμογή: | Επιθεώρηση GIS & Συντήρηση Διακοπτών |
SF6 Ποσοτικός ανιχνευτής διαρροών για συσκευές διακυβέρνησης GIS
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 0.01ppm-1000ppm |
| Απάντηση: | ≤1 δευτερόλεπτα σε 100ppm |

