Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
λέξεις-κλειδιά [ gas leak monitor ] αγώνας 29 προϊόντα.
Πολυ-αέριο Ηλεκτροχημικός Ανιχνευτής Διαρροής Αερίου Sf6, Αδιάβροχος IP65 [LF-01-FR]
| Αξεσουάρ: | Κουτί, επέκταση του σωλήνα, εφεδρικά φίλτρα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
Εξωτερικό σύστημα συνεχούς παρακολούθησης εκπομπών αέριο SF6 αδιάβροχο υψηλής ακρίβειας KS200
| Προστατευτικός βαθμός: | IP65 |
|---|---|
| Δροσιάς: | -50 ° C έως +20 ° C (TD/F) |
| Πίεση: | 0 έως 10 bar |
Ακριβότητα 0,01ppm, ψηφιακή απεικόνιση της συγκέντρωσης, υψηλή ευαισθησία, φορητός ανιχνευτής διαρροής
| Εύρος μέτρησης: | 0,01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
| Ελάχιστο ψήφισμα: | 0,01 σελ./λεπτό |
Πλήρως αυτόματο φορητό μετρητή σημείου βροχής για δοκιμές N2 H2 & SF6 KST-V
| Μέθοδος μέτρησης: | Πλήρως αυτόματη συνεχή μέτρηση |
|---|---|
| Το αέριο που πρέπει να μετρηθεί: | SF6, N2, H2, κλπ. |
| Ανάλυση θερμοκρασίας: | 0,1℃ |
Διακριβωτής Ρελέ Πυκνότητας SF6 Πλήρως Αυτόματος, Μέτρηση Πυκνότητας, Έλεγχος Μέτρησης Πυκνότητας [KS2001]
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία λιθίου ή AC220V/50Hz |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 4W |
| Επίπεδο ακρίβειας: | Επίπεδο 0,2 |
Προσαρμόσιμη συσκευή φουσκώματος μεγάλης ανάκτησης 500L-2000L SF6 Μηχάνημα ανάκτησης
| Κύριος συμπιεστής: | 110m³/h, έμβολο χωρίς πετρέλαιο, αέρας |
|---|---|
| Συμπιεστής αρνητικής πίεσης: | 160m³/h, Ultimate Vacuum ≤ 1000pa |
| Αντλία κενού αγωγού: | 63m³/h, Ultimate Vacuum ≤5pa |
Αναμείξεις οργάνων της σειράς C4F7N με CO2 και O2, Αναλογία C4 μεταξύ 3-12%
| Τύπος συμπιεστή (C4, Co₂, O₂): | Εμβόλουτος |
|---|---|
| Θεωρητική μετατόπιση: | 14 m3/h |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης: | 2 MPA |
SF6 Έλεγχος διαμετακόμισης πυκνότητας SF6 Έλεγχος μέτρησης πυκνότητας 0,2 επίπεδο [KS2001]
| Επίπεδο ακρίβειας: | Επίπεδο 0,2 |
|---|---|
| Ανάλυση εμφάνισης πίεσης: | 0.0001 MPa |
| Εύρος βαθμονόμησης πίεσης: | 0 ~ 1.0 MPa |
Μετρητής σημείου δροσιάς υψηλής ακρίβειας με κρύο καθρέφτη KST-V: SF6/N2/H2 δοκιμή για κατασκευαστές GIS και εταιρείες ηλεκτροπαραγωγής της Μέσης Ανατολής
| Μέθοδος μέτρησης: | Πλήρως αυτόματη συνεχή μέτρηση |
|---|---|
| Το αέριο που πρέπει να μετρηθεί: | SF6, N2, H2, κλπ. |
| Ρυθμός ροής αερίου: | 400 ~ 800 ± 50ml/λεπτό |

