Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
λέξεις-κλειδιά [ gas leak monitor ] αγώνας 27 προϊόντα.
Σύστημα Συναγερμού Διαρροής SF6 Online KS100 - Παρακολουθεί SF6, O2, Θερμοκρασία & Υγρασία με Συναγερμό & Τηλε-παρακολούθηση KS100
| Εύρος ανίχνευσης συγκέντρωσης SF₆: | 0-1500ppm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ευαισθησία ανίχνευσης αερίου SF₆: | ± 5% Ρυθμιστική τιμή |
| O₂ Εύρος ανίχνευσης συγκέντρωσης: | 0 ~ 25% |
Εντοπισμός διαρροών SF6 επιτόπου, ικανός να ανιχνεύει μικρές διαρροές και να αντιδρά γρήγορα
| Ευαισθησία: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Αρχή ανίχνευσης: | Μαγνητικό πεδίο υψηλής συχνότητας Ιονισμό χαμηλής τάσης |
| Βάρος: | 6,6 κιλά |
Φορητός ανιχνευτής διαρροής SF6 με ευαισθησία 0,1 ppm και τεχνολογία υπερύθρων NDIR για επιθεώρηση GIS
| Αρχή ανίχνευσης: | NDIR μη διασποράς υπέρυθρων |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0–1000 PPM |
| Ελάχιστο όριο ανίχνευσης: | 0,1 ppm |
Σύστημα Online Παρακολούθησης IP65 SF6 Monitor Για Ανίχνευση Σημείου Δρόσου, Πίεσης, Θερμοκρασίας και Διαρροών KS200
| Προστατευτικός βαθμός: | IP65 |
|---|---|
| Ασύρματη επικοινωνία: | 2G/3G/4G WIFI |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ~ 125 ℃, ± 0,5 ℃ |
Φορητό Σύστημα Διαδικτυακής Παρακολούθησης pH Αερίου SF6 RS485, Αντιπαρεμβατικό KS200
| Παράμετροι μέτρησης: | υγρασία, πυκνότητα και θερμοκρασία αερίου SF6 |
|---|---|
| Φάσμα σημείων δροσιάς: | -50…+20 ℃ TD/F |
| Κλίμακα πίεσης: | 0…+10 bar |
Ανιχνευτής διαρροής ψυκτικού υλικού KS-GB250 CH ΝΑΙΡ αισθητήρας, 0.1ppm ευαισθησία για CO2/NH3/SF6
| Αρχή ανίχνευσης: | Αισθητήρας NDIR (μη διασταυρωμένος υπέρυθρος) |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 0.1ppm (συγκέντρωση αερίου) / 0.1g / a (ετήσιος ρυθμός διαρροής) |
| Εύρος μέτρησης: | 0-100G / A (ετήσιος ρυθμός) / 0-1000ppm (συγκέντρωση) |
High-Accuracy Rechargeable SF6 Leak Detector [SMART-200-FR]: Tailored For Middle East GIS Manufacturers
| Μικτό βάρος: | 415 γραμμάρια (14,6 ουγκιές) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία λιθίου |
| Συσκευασία: | Βαλίτσα αλουμινίου |
Φορητός ανιχνευτής υπερύθρων πολλαπλών αερίων με ταυτόχρονη ανίχνευση 4 αερίων, οθόνη καμπύλης σε πραγματικό χρόνο και πιστοποίηση IP65
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Πολυ-αέριο Ηλεκτροχημικός Ανιχνευτής Διαρροής Αερίου Sf6, Αδιάβροχος IP65 [LF-01-FR]
| Αξεσουάρ: | Κουτί, επέκταση του σωλήνα, εφεδρικά φίλτρα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
Εξωτερικό σύστημα συνεχούς παρακολούθησης εκπομπών αέριο SF6 αδιάβροχο υψηλής ακρίβειας KS200
| Προστατευτικός βαθμός: | IP65 |
|---|---|
| Δροσιάς: | -50 ° C έως +20 ° C (TD/F) |
| Πίεση: | 0 έως 10 bar |

