Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
λέξεις-κλειδιά [ automatic mobile leak detector ] αγώνας 18 προϊόντα.
Αυτόματο σύστημα ανακύκλωσης SF6 για GIS/GIL
| εφαρμογή: | Ανακύκλωση αερίου |
|---|---|
| Βαθμός κενού: | ≤ 5Pa |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή απόδοση, χαμηλός θόρυβος, εύκολη λειτουργία |
Αυτόματο σύστημα ανακύκλωσης SF6 για GIS GIL Εφαρμογές υψηλής τάσης PLC πλήρης αυτοματοποίηση Βιομηχανικό πρότυπο συμβατό προσαρμόσιμη διαμόρφωση
| Κύριος συμπιεστής: | 110m³/h |
|---|---|
| Συμπιεστής αρνητικής πίεσης: | 160m³/h, 0.5mpa |
| Αντλία κενού αγωγού: | 63m3/h |
Όργανο Μέτρησης Σημείου Δρόσου SF6 Υψηλής Ακρίβειας Ανάλυση Θερμοκρασίας Για N2 H2 KST-V
| Διαστάσεις: | 340mm × 230mm × 200mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤9,5 kg |
| Διασύνδεση δειγματοληψίας: | Αυτο-ασταθής γρήγορη σύνδεση |
Εγχειρίδιο SF6 Recovery System – 600L αρνητικής πίεσης μονάδα ανάκτησης αερίου
| Αποτελεσματικότητα Καθαρισμού: | 99,99% συγκέντρωση SF6 |
|---|---|
| Αρχική πίεση ανάκτησης (MPa): | ≤0,5 |
| Τελική πίεση ανάκτησης (MPa): | ≤-0,1 |
Μέθοδος κρύου καθρέφτη, φορητό μέτρο σημείου βροχής, μέτρο σημείου βροχής υψηλής ακρίβειας KST-V
| Ανάλυση θερμοκρασίας: | 0,1℃ |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 20 ℃ ~ -62 ℃ |
| Σφάλμα μέτρησης: | Καλύτερα από ± 0,3 ℃ |
Προσαρμοσμένο χειροκίνητο μέτρο σημείου δροσιάς υγρασίας για Ppmv, PP20, SF6, N2 και H2 KST-VII
| Διαστάσεις: | 414*333*177mm |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας: | > 8 ώρες |
| Λειτουργία τροφοδοσίας: | Μπαταρία AC220V / λιθίου |
Προσαρμόσιμη συσκευή φουσκώματος μεγάλης ανάκτησης 500L-2000L SF6 Μηχάνημα ανάκτησης
| Κύριος συμπιεστής: | 110m³/h, έμβολο χωρίς πετρέλαιο, αέρας |
|---|---|
| Συμπιεστής αρνητικής πίεσης: | 160m³/h, Ultimate Vacuum ≤ 1000pa |
| Αντλία κενού αγωγού: | 63m³/h, Ultimate Vacuum ≤5pa |
GIS, GIL, Air Cooled, SF6 Recovery System Unit High Capacity
| Συμπιεστής: | Χωρίς λάδια |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Μοντέλο: | Ανάκτηση |

