Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jin
Τηλεφωνικό νούμερο :
15000093078
λέξεις-κλειδιά [ dew measurement instrument ] αγώνας 11 προϊόντα.
Vaisala 143 Αναλυτής σημείου δροσιάς Μικρομετρητής υγρασίας Μέτρο PP20 Μετατροπή KST-VII
| Μέθοδος μέτρησης: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Μετρημένο αέριο: | SF6, N2, H2, κλπ. |
| Ρυθμός ροής αερίου: | 400 ~ 800 ± 50ml/λεπτό |
Φορητός Αναλυτής Σημείου Δρόσου RS485, Μικρόμετρο Υγρασίας, Όργανο Μέτρησης, Μέθοδος Αντίστασης-Χωρητικότητας, Vaisala 143 KST-VII
| Φάσμα σημείων δροσιάς: | -8 - +20 ℃ TD |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 0 - 100% |
| 0 - 100%: | -40 - +80 ℃ |
Όργανο Μέτρησης Σημείου Δρόσου SF6 Υψηλής Ακρίβειας Ανάλυση Θερμοκρασίας Για N2 H2 KST-V
| Διαστάσεις: | 340mm × 230mm × 200mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤9,5 kg |
| Διασύνδεση δειγματοληψίας: | Αυτο-ασταθής γρήγορη σύνδεση |
Αναλυτής μείγματος αερίων C4F7N - Μέτρηση C4F7N/CO2/O2/SF6/N2, σημείο δροσιάς και καθαρότητα.
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί / ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Προσαρμοσμένος ελεγκτής KS30-6 SF6 | Αναλυτής σημείου δρόσου, καθαρότητας και αποσύνθεσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί / ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 10 Εργάσιμες Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
KS30 SF6 Comprehensive Tester: Σημείο δρόσου, Ανίχνευση αερίου καθαρότητας και αποσύνθεσης με προσαρμοζόμενες μονάδες
| Εύρος μέτρησης υγρασίας SF6: | Dew Point: -80 ~+20 ℃ (υποστηρίζει PPMV, κλπ.) |
|---|---|
| Ακρίβεια σημείου δροσιάς: | ±1℃ |
| Χρόνος απόκρισης: | +20 → -20 ℃ TD: 5S [45S], -20 → -60 ℃ TD: 10S [240S] |
Φορητός αναλυτής καθαρότητας αερίων SF6 και σημείου δροσιάς
| Όροι πληρωμής: | T/T |
|---|---|
| : | |
| Τόπος καταγωγής | Σαγκάη |
C4F7N Πλήρης δοκιμαστής μέτρησης αερίων All-in-one με εξαρτήματα KS31-C4-4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Δοκιμαστής αναλογίας ανάμειξης C4F7N
| Μέτρηση πίεσης: | 0-1.0 MPa |
|---|---|
| Προστασία ανίχνευσης: | Οθόνη φίλτρου από ανοξείδωτο χάλυβα |
| C4 υγρασία: | Σημείο δροσιάς -80 ~+20 ° C |
Ολοκληρωμένο Σύστημα Διαδικτυακής Παρακολούθησης SF6 Αισθητήρας Πυκνότητας Αερίου Μετρητής Θερμοκρασίας Υγρασίας Αυτο-βαθμονόμησης KS-201
| Παράμετροι μέτρησης: | Θερμοκρασία, υγρασία, σημείο δροσιάς |
|---|---|
| Φάσμα σημείων δροσιάς: | -80 ° C έως +20 ° C (προσαρμόσιμη) |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ± 0,5 ° C |

