Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jin
Τηλεφωνικό νούμερο :
15000093078
λέξεις-κλειδιά [ sulfur hexafluoride detector ] αγώνας 13 προϊόντα.
Δύο κύματα υπέρυθρου αριθμού SF6 ανιχνευτής διαρροής, ψηφιακή οθόνη για αέριο εξάφθοριούχου θείου, [LF-02-FR]
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Φορητός |
| Πιστοποιήσεις: | CE, CSA, UL |
TIF BOCSCH Ποιοτικός Ανιχνευτής Διαρροής, Ανιχνευτής Διαρροής Αερίου Εξαφθοριούχου Θείου Αρχής Corona, Μπαταρία, XP-1A
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-52 ° C |
|---|---|
| Βάρος: | 0,5 λίβρες |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
3.7V ανιχνευτής διαρροής ψυκτικού αερίου με εξάφθοριο θείου Δείκτης καυσίμων αερίων [XP-1A]
| Τροφοδοτικό: | 3V DC, 2 × AA αλκαλικές μπαταρίες |
|---|---|
| Μέγιστη ευαισθησία: | 14G/έτος (εγκρίθηκε για R12, R22, R134A) |
| Τελευταία ευαισθησία: | <3G/έτος (για ψυκτικά αλογόνου) |
SF6 Ποσοτικός ανιχνευτής διαρροών για συσκευές διακυβέρνησης GIS
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 0.01ppm-1000ppm |
| Απάντηση: | ≤1 δευτερόλεπτα σε 100ppm |
Multi-Component Gas Leak Detector [LF-01-FR] (Suitable for SF₆/SO₂/CH₄/CO₂ & More Gases)
| Υγρασία: | 0-95%RH |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~50℃ |
| Εξουσία: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
Συνδυαστικός ανιχνευτής διαρροών πολλαπλών συστατικών, Διαρροή Sf6, Διαρροή So2, Διαρροή Ch4, Διαρροή Co2 [LF-01-FR]
| Υγρασία: | 0-95%RH |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -20℃~50℃ |
| Εξουσία: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
C4F7N Ανιχνευτής διαρροών υψηλής ακρίβειας για βιομηχανική αεροδιαστημική χρήση LF-300-C4
| Εύρος μέτρησης: | 0,01ppm-100ppm (v) |
|---|---|
| Ακρίβεια μέτρησης: | 0,1ppm (v) |
| Ελάχιστο ψήφισμα: | 0,01ppm (v) |
Εντοπισμός διαρροών SF6 επιτόπου, ικανός να ανιχνεύει μικρές διαρροές και να αντιδρά γρήγορα
| Ευαισθησία: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Αρχή ανίχνευσης: | Μαγνητικό πεδίο υψηλής συχνότητας Ιονισμό χαμηλής τάσης |
| Βάρος: | 6,6 κιλά |
SF6 Ποσοτικός ανιχνευτής διαρροών 0,01ppm για δοκιμή διαρροών στις συσκευές HV και GIS
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 0.01ppm-1000ppm |
| Απάντηση: | ≤1 δευτερόλεπτα σε 100ppm |
Φορητός Αναλυτής Σημείου Δρόσου RS485, Μικρόμετρο Υγρασίας, Όργανο Μέτρησης, Μέθοδος Αντίστασης-Χωρητικότητας, Vaisala 143 KST-VII
| Φάσμα σημείων δροσιάς: | -8 - +20 ℃ TD |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας: | 0 - 100% |
| 0 - 100%: | -40 - +80 ℃ |

