Όλα τα Προϊόντα
-
σύστημα ανάκτησης sf6
-
SF6 ελεγκτής αερίου
-
Ανιχνευτής διαρροής SF6
-
ανιχνευτής διαρροών αερίου
-
μετρητής σημείου δροσιάς
-
Σύστημα παρακολούθησης μέσω διαδικτύου
-
Εξοπλισμός ξηρού αέρα
-
Αντλία κενού SF6
-
Μονάδα ανάμειξης αερίων
-
Μηχανή ανακύκλωσης ψυκτικού
-
ανιχνευτής διαρροών ψυκτικών ουσιών
-
SF6 Καθαρισμός αερίων
-
SF6 Συσκευές
-
Ανιχνευτής μερικής εκκένωσης
-
Συσκευές και όργανα της σειράς C4F7N
-
Φασματόμετρο μάζας ήλίου
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jin
Τηλεφωνικό νούμερο :
15000093078
λέξεις-κλειδιά [ sf6 gas sniffer ] αγώνας 8 προϊόντα.
SF6 Ποσοτικός ανιχνευτής διαρροών για συσκευές διακυβέρνησης GIS
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 0.01ppm-1000ppm |
| Απάντηση: | ≤1 δευτερόλεπτα σε 100ppm |
Πολυ-αέριο Ηλεκτροχημικός Ανιχνευτής Διαρροής Αερίου Sf6, Αδιάβροχος IP65 [LF-01-FR]
| Αξεσουάρ: | Κουτί, επέκταση του σωλήνα, εφεδρικά φίλτρα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 6000 mAh |
Φορητή τηλεσκοπική λαβή SF6 ποσοτικός ανιχνευτής διαρροών | Ευαισθησία 0,01 σελ/λεπτό, Αντλία λιπαντική
| Τύπος αντλίας κενού: | Αντλία λαδιού διπλού σταδίου (προσαρμοσμένη) |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 ~ 10000ppm |
| Υψηλότερη ευαισθησία: | 0,01 σελ./λεπτό |
Αρχή Corona, Ανίχνευση Διαρροής Αλογόνου, Ανιχνευτής Διαρροής Αερίου, [Xp-1a]
| Τροφοδοτικό: | 3V DC, 2 × AA αλκαλικές μπαταρίες |
|---|---|
| Μέγιστη ευαισθησία: | 14G/έτος (εγκρίθηκε για R12, R22, R134A) |
| Τελευταία ευαισθησία: | <3G/έτος (για ψυκτικά αλογόνου) |
Ανιχνευτής διαρροής ψυκτικού υλικού KS-GB250 CH ΝΑΙΡ αισθητήρας, 0.1ppm ευαισθησία για CO2/NH3/SF6
| Αρχή ανίχνευσης: | Αισθητήρας NDIR (μη διασταυρωμένος υπέρυθρος) |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 0.1ppm (συγκέντρωση αερίου) / 0.1g / a (ετήσιος ρυθμός διαρροής) |
| Εύρος μέτρησης: | 0-100G / A (ετήσιος ρυθμός) / 0-1000ppm (συγκέντρωση) |
Πώς να επιλέξετε έναν ανιχνευτή διαρροών για επιτόπου ανίχνευση διαρροών; Γρήγορη απόκριση και υψηλή ευαισθησία
| Ευαισθησία: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Βάρος: | 6,6 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
SF6 ανιχνευτής διαρροής υψηλή ευαισθησία 0,01ppm, φορητός, ακριβής ποσοτικοποίηση
| Εύρος μέτρησης: | 0,01ppm - 10000ppm (v) |
|---|---|
| Ακρίβεια μέτρησης: | 0,01ppm (v) |
| Ελάχιστο ψήφισμα: | 0,01ppm (v) |
SF6 Ποσοτικός ανιχνευτής διαρροών 0,01ppm για δοκιμή διαρροών στις συσκευές HV και GIS
| Ακρίβεια: | 0,01 σελ./λεπτό |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 0.01ppm-1000ppm |
| Απάντηση: | ≤1 δευτερόλεπτα σε 100ppm |
1

